Sarah Wayne Callies interview (starší)

20. července 2008 v 18:07 | Mrs. Sarah |  Interwiev and Articles

DS: V Anglii jsme zatím mohli vidět jak se Sára vrací do Chicaga vlakem. Co ještě přijde ve zbytku série?

Sarah Wayne Callies: Bojím se, že se trochu zúží množství postav. Bude nás poněkud méně, když série skončí. Časy budou lepší, pak horší, ale to vše je Prison Break.

DS: Seriál je známý tím ,že se nebojí zabít hlavní postavy. Bojíte se o budoucnost Sáry?

Sarah: ,,Já si samozřejmě nemyslím, že je v bezpečí. Ale už zezačátku jsem řekla scénáristovi, že tenhle seriál mám opravdu ráda a nikdy nechci abych jen tak vypadla. Ale jestli někdy bude pro příběh seriálu to nejlepší, abych odešla budu vděčná za to co sem dokázala. Pro příběh je důležité, že kohokoli a kdykoli budeme schopni zabít. Ztrácíme většinu spolehlivosti a nikdo nemůže věřit, jestli není v ohrožení.''

DS: Jak byste chtěla odejít?

Sarah: ,,V záři slávy, bez násilí.''

DS: Paul Schering tvůrce seriálu jednou řekl, že vidí Prison Break jako dvousériový seriál. Jak dlouho si myslíte, že to poběží?

Sarah: ,,No hmm, opravdu si nejsem zcela jistá. Když začne pilotní díl, vidíte to tak na 6 dobrých epizod. Byla jsem skeptická, myslela jsem si, že ani nebudeme moci dokončit první sérii.'' Nebylo to z nedůvěry ve scénáristy, ale prostě jen proto, že to vypadá jako udržet míče ve vzduchu. Má to tak strašně složitou zápletku, že musíte být koncentrovaní, a předvídat dopředu, co by se mohlo stát. A když to televize čas od času zastaví, je to celkem nepříjemné. Scénáristé na mě zapůsobili nadcházejícím materiálem. Doufám, že až na mě materiál přestane působit, bude čas jít domů. Nechci seriál držet déle než by měl.

DS: Očekávala jste, že se seriál stane tak úspěšným jak je?

Sarah: Ne. Ne proto, že bych nevěřila prvním dílům, ale prostě proto, že jsem neměla dost zkušeností na to, abych mohla vědět, že mezi divákem a seriálem existuje určitá chemie. Když si čtete scénář, čtete ho bez herců. Myslím, že hlavní částí úspěchu je obsazení. Našli opravdu skvělé lidi, kteří se ztotožnili s rolemi. A v tom je naše opravdu největší síla.

DS: Rozumíte si i s ostatními kolegy?

Sarah: . Je to něco za co jsem opravdu vděčná. Není tam nikdo, s kým bych neměla dobré vztahy, nebo s komu bych se vyhýbala. Všude to tak určitě není.

DS: Trávíte spolu většinu roku!

Sarah: , série nám zabrala skoro 9 měsíců. To je neuvěřitelně dlouhý časový úsek, protože vyrážíme nejen do Chicaga. A tím vznikla přátelství i mimo seriál.

DS: Druhá série je už i na DVD. Natočila jste něco extra?

Sarah: Myslím, že jsem dělala rozhovor, ale nechci to komentovat, protože teď nejsem v L.A.

DS: Jaké máte do budoucnosti cíle?

Sarah: Ráda bych se vrátila k divadlu. Určitě tam, kde jsem začínala. Ráda bych se vrátila na Broadway, West of Broadway, prostě zpátky k divadlu. Doufám, že budu mít příležitosti hrát řadu rolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama